19 Nisan 2014 Cumartesi

Wane Slimming Krem ile Belim İnceldi :)


Wane Slimming Krem inceltici ve zayıflatıcı özellikte olan bir krem. Kadınların en büyük kabusu; yağlar, kilolar, en büyük hayallerimizden birisi de; zayıflamak, incelmek, yağlardan kurtulmak :) Benim de göbeğim var her kadın gibi dümdüz olma istediği de var ama içimde. Wane Slimming Krem denemem için Alpazardan tarafından gönderildi. İlk kez uyguladığım bir ürün, sadece 1 adet gönderildi. Normal de 8 adet ve 8 gün uygulamanız gereken,özel kutusunda olan bir ürün.Wane Slimming Kremi uygularken yarım saat önce 3 bardak ılık su ictim. Önce duş aldım ve vücut süngerimle/fırçamla iyice karnımı, belimi ovaladım. Sonrasında belimi ölçtüm ve ölçülerim bu sekilde:
Bel: 85 cm
Göbek: 98 cm
Mide: 86 cm

Wane Slimming Kremi 20 dakika civarında masaj yaparak karnıma ve belime uyguladım.Bir tüpün tamamını uyguladım. İyice emilim sağlaması, 20 dakika civarında sürdü. 25. dakika da belim ve karnımda sıcaklık, ısı yükselmesi, yanma hissi oldu. Sıcaklık ve yanma hissi 15 dakika civarında sürüyor, sonra yavas yavas yok oluyor. Bu arada yemeğimi yedim, kahvemi ictim, normal yasantıma devam ettim, aksam saatinde uyguladım bu kremi. 2 saat sonrasında mezurayla bel-göbek ve midemi tekrar ölçtüm, bu arada mezura tenime değince dondum, göbeğim-belim cok sıcaktı:)
, mezura bile ısındı:)

2 saat sonra vücut ölçülerim :
Bel: 84 cm
Göbek: 97 cm
Mide: 84.5 cm

İlk ölçüm           /    2 saat sonrası
Bel: 85 cm         /    84 cm
Göbek: 98 cm    /    97 cm
Mide: 86 cm      /    84.5 cmYani 2 saat sonrasında 1 cm-1,5 cm lik bir incelme söz konusu. Bu bence inanılmaz müthiş birşey. Cidden de cok sasırdım.

Uygulama esnasında da ılık su ictim bol bol. Yani kullanım ve ürünün etkisini sürmesini sağlayan 24 saat içinde ılık suya devam ettim,ara ara içtim. Uygulama sonrasında dıs derinizdeki sıcaklık biraz ic kısıma yayılıyor, göbek kısmımda yer yer sıcaklıklar hissettim.Uygulama sonrası, 24 saat duş almamanız gerekiyor. Wane kremi uygulamadan 9-10 saat sonrasında yine bir sıcaklanma, ısı yukselmesi ve yanma oldu, sonrasında ise geçiyor. Ilık sudan mı bilmiyorum yoksa kremin direkt etkisi mi, vücudunuzdaki gazları da (geyirerek) cıkarıyorsunuz. Dolaşım sistemine de faydası olduğunu düşünüyorum, dısarı rahat rahat cıkabiliyorsunuz. Göbek-bel bölgemde toparlanma da meydana geldi, daralma hissi gibi bir his. Yani o sarkık goruntusunde bir toparlanmadan bahsediyorum.(sertlesme gibi bir gorunum)


24 saat sonrasında vücut ölçülerim: 

Bel: 83 cm         
Göbek: 94,5 cm    
Mide: 83,5 cm 


İlk ölçüm           /    2 saat sonrası / 24 saat sonrası
Bel: 85 cm         /    84 cm            /  83  cm     2 cm incelme
Göbek: 98 cm    /    97 cm           /   94,5 cm   3,5 cm incelme
Mide: 86 cm      /    84.5 cm        /   83,5 cm    2,5 cm incelme


Belimde 2 cm incelme,göbeğimde 3,5 cm incelme, midemde 2,5 cm incelme meydana geldi. Şaka gibi kendi gözümle görmesem inanmazdım :) Herkeste, her vücutta aynı tepkiyi verir mi bilemem ama bendeki etkisi bu şekilde oldu. Kullanmadan önce içeriğini iyice arastırmanızı öneririm, eğer alerjiniz olan seyler varsa doktorunuza sormalısınız. Yanma, sıcaklık hissine dayanırım diyorsanız kısa sürede incelme sağlayan bir ürün. Bende herhangi bir kızarma yapmadı cildimde ama yanma ve sıcaklık artışı yaptı.

  Wane Slimming Kremin içeriğinde; bitkisel yağlar yer alıyor;  Junuper oil, Pomegranate seed oil, Ginger oil, Lily oil, Jasmine oil, Fennel oil, Rabhanus rabhanistum oil, Moos oil, Cabbage seed oil, Nigella oil, Strawberry oil, Capsicum annun oil, Tribulus terrestris oil, Tea, Aqua, Carmbomer Teggel 400, Polysorbate-20, Sodyum Sitrat, Allantoin,Methylcloroisothiazolino, Miglyol 812S bulunuyor. Kokusu güzel, sürerken ve sürdükten sonra cevrenizde de kokusu hissediliyor. 24 saat sonrası bile hala kremin kokusu üzerimdeydi:)
Wane Slimming Kremle ilgili uyarılara da dikkat etmeniz gerekiyor:
-Wane İncelme Kremi mutlaka sıcak bir ortamda uygulanmalıdır.
-Hamile bayanlar ve emziren annelerde kullanılmamalıdır.
-Kadınların özel günlerinde kullanılmamalıdır.
-Wane İncelme Kremi sporla beraber uygulandığında daha etkili sonuç verir.
-Aralıksız sekiz gün boyunca uygulanmalıdır. 
-Wane İncelme Kremi vücuda uygulandıktan sonra 24 saat    içinde duş alınmamalıdır.
-Kremi uygulamadan yarım saat önce 2-3 bardak ılık su içilmesi tavsiye edilir.
-Haricen kullanılır, ağız yoluyla alınmaz.
-Göz ile temas etmesi durumunda, göz bol su ile yıkanmalı ve doktora danışılmalıdır.
-Çocuklar için uygun değildir.
-Göğüs ve boyuna (tiroid) uygulanılmaz.

Alpazardan'a bu güzel ürünle beni tanıstırdıkları için cok tesekkur ederim :)

Biricit Wane Kremi çok sevdi:)

4 yorum:

 1. hadi yaaaa iyiymiş bu krem

  YanıtlaSil
 2. Vay canına! eğer değişim kalıcı oluyorsa harika bişeymiş bu bence! ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kalıcı olup olmamasını tam bilmiyorum ama dünden beri aynıyım :) bencede harika:)

   Sil