12 Eylül 2014 Cuma

Cosmed Day To Day Vanilyalı Nem MaskesiCosmed Day To Day Vanilyalı Nem Maskesini 2 kez cildime uyguladım. Bir blogger bulusmasında hediye edilmişti. Yüz maskesi ve ayrıca nem yüz maskesi yazısını okuduğumda hemen uygulamalıyım diye düşündüm:) Çünkü kuru bir cildim var ve yüz maskeleri denemeyi çok seviyorum. 32 yaşındayım ve 25 yaşından beri; cilt bakım ürünlerini, yüz maskelerini uyguluyorum. 

Cosmed Day To Day Vanilyalı Nem Maskesinin özellikle kuru ciltler için faydalı bir yüz maskesi olduğunu düşünüyorum, cildim kuru bir yapıda olduğu için cildime iyi geldi. Cosmed Day To Day Vanilyalı Nem Maskesi içeriğinde; özel yöntemlerle elde edilerek zengin aromatik yapısı korunan yoğun nemlendirici özelliğe sahip bourbon ve tahiti vanilyalarının gerçek tanecikleri  ile Tiare çiçeğinin Hindistan cevizi yağında bekletilmesi ile elde edilen  Monoi yağı ve cilde elastikiyet kazandıran, cilt tonunun dengelenmesine yardımcı Shea yağı bulunuyor. Bu zengin içerik ile cildin nemlenmesi, beslenmesi ve parlaklık kazanmasına faydalı. Hassas cilt yapısı ve  nemsiz ciltlerin nem tutma kapasitesini arttıran D-panthenol ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı salatalık özleri ile güçlendiren ürün cilt yapısının canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bir yüz maskesi.

Temizlenmiş cildime yüz ve boyun bölgeme; 1 paket Cosmed Day To Day Vanilyalı nem maskesini uyguladım ve 10-15 dakika bekledikten sonra cildimi ılık su ile yıkadım. Koyu krem renginde ve içinde tanecikler olan bir yüz maskesi.Yumuşacık bir cilt elde ettim. 2 Hafta süreyle uyguladığım bu maskeyi özellikle kuru ciltleri olanlara öneriyorum.Kokusu da gercekten cok hoş, bu güzel ürün için Cosmed'e tesekkurler :)

Biricit; Cosmed yüz maskesini cok beğendi:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder