25 Eylül 2014 Perşembe

Koi Tokyo Tsubaki Göz Kremi


Koi Tokyo Markası ile ilk kez tanıştım. Bir Japon markası ve Uzakdoğu'nun doğallık güzelliktir anlayışını benimsemiş bir marka. Afrodit Blogger Bulusmasına ürünleri ile destek olup tanıstırmıslardı bizi. Desteklerinden ve bu güzel hediyelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Koi Tokyo markasında 4 ayrı isimli ürün koleksiyonları bulunuyor: Green Tea, Sakura, Torafugu ve Tsubaki. Ben diğer ürünleri cildime uygun olmadığı için kullanamadım. Fakat göz kremleri tam bana uygundu:) Tsubaki serilerinin 3 çeşidi bulunuyor. 


Benim kullandığım ise; Tsubaki yoğun nemlendirici göz kremleri. Rahatsız edici bir kokusu yok, gözlerimin alt kısmına, kaz ayaklarının çıktığı bölgelere uyguladım, ben de kaz ayağı yok bu arada, fakat çıkmalarını da istemiyorum. Bir nevi önlem amacıyla da göz kremlerini uyguluyorum yıllardır. 3-4 haftadır uyguladığım bir ürün. İçeriğinde; 3 çeşit kamelya özü bulunuyor. Göz çevremi rahatlatmasını ve nemlendirmesini sevdim. Uzun vadede yaşlanma etkilerinin önüne geçen bir kremmiş. 
Koi Tokyo'ya bu güzel ürünleriyle beni tanıştırdıkları için çok teşekkür ediyorum :)
Biricit; Koi Tokyo göz kremini çok beğendi:)

2 yorum:

  1. Israrla yorgunluk ve uykusuzluktan perişan olmuş gözlerim için krem aramaktayım:)

    YanıtlaSil
  2. bu ürünü denemediysen tavsiye ederim canım:) ayrıca cayın kalanından da pamukla gozlerinde bekletirsen yorgunlugunu alır

    YanıtlaSil