16 Eylül 2014 Salı

Elancyl'den Çatlak Karşıtı Bakım Yağı "Elancyl Huile de Soin Vergetures"

Elancyl’den emzirme dönemine özel
Çatlak Karşıtı Bakım Yağı

“Elancyl Huile de Soin Vergetures”Elancyl’in Yeni Çatlak Karşıtı Bakım Yağı, içeriğinde bulunan %100 doğal yağlar ile, yeni çatlakların oluşumunu önlemeye ve oluşmakta olan çatlakların
görünümünü hafifletmeye yardımcı olur.

Hamilelik döneminde birçok kadında, sağlıklı ve güzel hissetme isteği artar. Çatlaklar tüm anne adaylarının önemli güzellik endişelerindendir ve genellikle karın, göğüs ve kalçalarda oluşur. Erkenden önlem alarak, daha rahat ve korkusuz bir hamilelik yaşamanız mümkün. Ayrıca bu dönemde oluşan çatlaklarınız henüz kırmızı iken müdahale ederseniz onlardan kurtulma ihtimaliniz de o kadar artar.Çatlaklar, düzensiz kolajen ağı ve cilt elastin liflerinin zorlanması sonucunda ortaya çıkar. Doğru cilt bakımı ürünlerini kullanarak kolajen ve elastin liflerinin kalitesini koruyup güçlendirebilirsiniz.

Elancly Huile de Soin Vergetures yeni çatlakların oluşumunu önlemeye ve oluşmakta olan çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. İçeriğinde ketencik yağı, çuha çiçeği yağı ve aspir yağı gibi %100 doğal bitkisel yağlar bulunmaktadır. Esansiyel yağ, paraben ve phenoxy-ethanol içermez.


Hamileliğin 4. ayından itibaren kullanılmaya başlanabilir. %99 doğal formülüyle emzirme döneminde de güvenle kullanılabilir.

Kullanım şekli: Sabah ve akşam, karın, kalça, bacak ve göğüs bölgesine cilde tamamen nüfuz edene kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Elancyl Çatlak Karşıtı Bakım Yağı -150 ml
Perakende Satış Fiyatı: 82 TL

*Basın Bültenidir.

2 yorum:

  1. zamanında neden karşılaşmadık ki bu ürünle? Harita gibi her yanımız :(

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aynen bendede canım sonradan catlakları tamamen yok eden bir urun lazım bize:(

      Sil