22 Eylül 2014 Pazartesi

Biten Kozmetik ve Bakım Ürünlerim


Güzel bir hafta olması ümidiyle yazıma başlıyorum :) Bu yazımda bitirdiğim kozmetik ve kişisel bakımımda kullandığım ürünlerime yer vermek istedim. Kullandığım markalar; Signal, Fresh'n Soft, Rituel De Beaute, Fouf, Exuviance, Cosmed ve Bebak.

Signal White Now Gold Diş Macunu: Dişleri tek kullanımda bile mucizevi bir şekilde beyazlatan bir diş macunu, oldukça memnun kaldım, burada ki yazımı da okuyup detaylıca bilgilenebilirsiniz.

Rituel De Beaute Özel Günler İçin Isıtıcı Bant: Özel günlerde kadınların karın ve kasık bölgesindeki ağrılar için tasarlanmış, sancımı hafifletti, beğendiğim bir ürün oldu. Uygularken bandı camasırınıza yapıstırıyorsunuz ve ısınmaya basladıkca, ağrınızda hafifliyor.


Fresh'n Soft Makyaj Temizleme Mendilleri: İçeriğinde paraben olmaması harika, kokusu ve temizlemesi de çok iyi. Beğenerek kullandığım bir ürün oldu. Mavi renkli olanları bitirdim bile:) Detaylı yazımı buradan okuyabilirsiniz. 

Fresh'n Soft Asetonsuz Oje Çıkarıcı: Fresh'n Soft oje cıkarıcının icinde aseton bulunmuyor, yağlı da değil, kolayca ojelerin cıkarılmasını sağlıyor,beğendiğim bir üründü.Buradaki yazımı da inceleyebilirsiniz.

Exuviance Intensive Eye Treatment Pads: Gözlerimi dinlendirmek için geceleri uyguladığım bir göz bandıydı, gerçekten de çok faydalı denemediyseniz özelliklede bilgisayar başında calısanların kullanması gereken bir göz bandı. 

Cosmed Vanilyalı Nem Yüz Maskesi: Çok beğendiğim bir yüz maskesi, kuru ciltler için ideal, kokusu da çok iyi, buradan detaylı yazımı okuyabilirsiniz. 

Bebak Makyaj Temizleme Mendili: Bebak ürünlerini ilk kez denemeye başladım, Bebak makyaj temizleme sütünü de kullanıyorum en kısa zamanda da blogumda yer vereceğim. Makyaj temizleme mendilleri de çok pratik her zaman kullanabileceğiniz türden. Doğal badem özü içeriyor.

Fresh'n Soft Makyaj Temizleme Pedi; ister makyaj temizleme sütleri ile ister makyaj temizleme suları ile rahatca cildinize zarar vermeden temizleme yapabiliyorsunuz, favorilerimden birisi:) Detaylı yazıma buradan bakabilirsiniz :)

Fouf Dead Sea Bath Salt: Hem banyo tuzu hem de pedikür suyununuzun icinde kullanabiliyorsunuz. Sıcak suya ilave edince harika kokusu yayılmaya baslıyor, içeriğinde de birbirinden harika maddeler var, detaylı yazıma buradan bakabilirsiniz. Biricit derki; gitsin eskiler gelsin yeni ürünler :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder