18 Aralık 2014 Perşembe

Bargello Perfume'un Yeni Ürünlerini Deneyimledim :) (parfum-odakokusu-kolonya)


Bargello Perfume biricit3yasında yaseminkokuluevent ın koku sponsoruydu, bizleri yeni cıkan ürünleriyle tanıstırdılar. Parfüm, kolonya ve oda kokularıyla blogger bulusmama destek olan Bargello'nun 3 ürününü de denedim. Daha öncede ürünlerini kullanıp, cok beğenmiştim, blogumda da yazmıstım. 
Yeni parfümleri 'Be Different' (farkınız olsun!) sloganıyla bizlere sunulan harika bir cicek kokusu, ağır kokuları sevmeyenler icin ideal bir koku. Hem gece hem de gündüz kullanımına uygun, oryantal aromaların yanı sıra cicek kokusu ağır basıyor,çok beğendim. Kadınların oldukca hosuna gidecek bir koku olacağını düşünüyorum.Dermatolojik olarak test edilmiş, Bargello ürünleri Helal ürün sertifikalı, Ifra standartlarına uygun ve tüketici acısından bir risk tasımayan parfumler. 

Bargello Oda kokuları ise; salonumuzda yerini aldı, Floral olanı secmiştim, harika bir cicek aroması, miss gibi buram buram burnumuza geliyor:) Baska cesitleride bulunuyor oda kokularının. Kullanımı da cok rahat; kapağını cevirip, cubuklarını icine yerlestiriyoruz, haftada bir cubukların yerlerinin değiştirilmesi gerekiyor.Ciceksi kokusunu hem ben hemde gelen misafirlerimizde cok beğendiler :)

Bargello'nun Lavanta kolonyası ise; cok hoş lavanta aromalı bir kolonya, kokusu o kadar güzel ki parfüm olarakta kullanılabilir, cok beğendik :) Miss gibi kokularıyla bizi tanıstıran ve blogger bulusmama destek olan Bargello Perfume'e cok tesekkur ederim :) 
Biricit; Bargello ürünlerini cok seviyor:)


1 yorum:

  1. çok eğlenceli bir etkinlik yaşadığınıza eminim. gecen haftasonu ben de sedavesenailekışamerhaba etkinliğindeydim. cidden çok güzeldi. pekçok kişiyle tanısma fırsatı buldum. ınsallah sızınle de tanısma imkanım olur. sevgiler :))

    YanıtlaSil