9 Aralık 2014 Salı

Fruitflowers Lezzet Çiçekleri #yaseminkokuluevent'teydi :)


Blogumun 3. yılı icin
düzenlediğim #biricit3yasinda #yaseminkokuluevent'a lezzet sepetleriyle sponsorlarımdan olan Fruitflowers; çikolata kaplı kurabiyeleri, çikolatalı rengarenk kekleri, çeşit çeşit çikolata süslemeli sepetleriyle ilgi odağımız olmuştu:) Hem görsel açıdan hem de lezzet açısından muhteşem olan bu güzel lezzet sepetleri; özel günlerinizde, doğum günlerinde, anneler gününde, yılbaşı kutlamalarında, bebek hediyelerinde, sevgililer gününde veya hasta ziyaretlerinizde de sevdiğiniz insanlara hoş bir sürpriz yapmanız için biçilmiş kaftan bence. Sitelerinde çikolataları, meyve sepetleri ve macaronları da bulunuyor. Macaronları da gerçekten çok lezzetliydi. İnsan hangisini seçeceğine karar veremiyor:) Öyle güzel tasarlanmış lezzetli ürünleri var ki hepsine bayıldım:)


Fruitflowers'ın ürünleri hijyenik,çok taze ve çok lezzetli, bir hafta süreyle yiyebiliyorsunuz, gerçi benim bitirmem birkaç günümü aldı:)

2012 yılından beri müşterilerine hizmet vermekte olan Fruitflowers'ın 8 şubesi bulunuyor. Yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmayı hedeflemiş olan Fruitflowers meyveler günlük olarak hazırlanıyor, ürünlerini önceden yapıp bekletmiyorlar, taptaze bir sekilde müşterilerine sunuyorlar. Lezzet ürünlerinde özel şekerlendiriciler, katkı maddesi, trans yağı, koruyucu veya renklendiriciler bulunmuyor, bu da en harika özelliklerinden birisi. Yeni tatları keşfetmeyi seven, sevdiklerini de sürprizlerle mutlu etmeyi sevenlerin kesinlikle Fruitflowers'ın sitesine bakmalarını gönül rahatlığı ile öneririm.
Sadece kendim yemedim, komsularımız ve dostlarımla da çay-kahve saatlerimizde paylaştım bu harika lezzetleri:) Onlar da annem ve benim kadar çok beğendiler.

Kurumsal veya kişisel olarakta Fruitflowers lezzet çiçeklerinden hediye edebilirsiniz. Önümüzde bir yılbaşı varken; yılbaşı hediyesi olarak lezzetlerini tercih edebilirsiniz, yeni yıla ağzınız tatlanarak sevdiklerinizle girebilirsiniz:)

Biricit; Fruitflowers Lezzetlerini çok beğendi:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder