15 Aralık 2014 Pazartesi

Levon Kordonciyan Bloggerlar Kahvaltısı ve Smokin Defilesi


Geçtiğimiz cumartesi günü Levon Kordonciyan'ın Kuruçeşme'de ki The Market Bosphorus'ta düzenlediği bloggerlar kahvaltısındaydım. Müthiş bir manzara eşliğinde boğaza karşı hem kahvaltı ettik, hem de Levon Kordonciyan'ın smokin defilesini izledik, ürünleri hakkında detaylıca bilgi sahibi olduk. Kahvaltı öncesinde Levon Kordonciyan ile çok hoş bir sohbet ettik, Atatürk'ün smokinlerini diken ailenin dördüncü kuşak oğlu olan Levon Kordonciyan Bey; smokin, frak ürünleri hakkında bilgiler verdi. 

Koleksiyonlarında erkekler için olduğu kadar kadınlar içinde ürünleri yer alıyor, aynı zamanda çocuklar içinde modelleri bulunuyor. Aksesuarları da kendilerine ait. Levon Kordonciyan'ın satış ofisleri ise Nişantaşı'nda, İstanbul dısından almak isterseniz ise, hazır modellerinden kendileriyle iletişime geçebiliyorsunuz. Amerikadaki mağazalarında da ünlüleri giydiriyorlar.Mağazalarına giren birini 10 dakika içinde istedikleri şekilde giydirebileceklerini söyleyen Levon Bey; ürünlerinin çeşitliliğinden ve kalitesinden bahsetti.  

Sonrasında ise bize neredeyse bir kuş sütü eksik olan harika bir kahvaltı verildi:)
Gözde Hanım, Makyajlı Kareler ve Biricit :)
Kahvaltı sonrası ise sizi renkli görüntülerle bırakacağım,bol bol fotografladığım, harika bir smokin defilesi yapıldı.Bazı filmlerde gördüğümüz papyonun farklı bir kullanıs sekli.

Levon Bey; bizlere kumaşları ve dikim kaliteleri hakkında bilgi verirken. Smokinleri ayrıca bağcıklı ayakkabı ile kullanmak gerekiyormuş, bu bilgide erkeklerin bilmesi gerekenlerden:)Papyonun bu sekilde durması; gecenin sonunda olurmus ve smokin acık durması gerekiyor.Abdullah Gül, Barrack Obama, Tarkan, Cem Yılmaz,Sean Connery, Robert De Niro, George Clooney,Samuel L.Jackson,Steve Martin,Brad Pitt,Hugh Jackman,Russel Crowe, Daniel Craig, Johnny Depp,Edie Murphy ve Colin Firth gibi ünlüleri ve politikacıları giydiren 125 yıllık bir geçmişi olan Altın Makas Levon Kordonciyan'ın hoş defilesini hayranlıkla izledik. 

Defile sonrasında ise her birimize papyonlarından hediye edildi, papyonumu taktım ve smokin ile poz vermeyi ihmal etmedim :) Özellikle de blogumun ilham kaynağı Brigette Jones'un Günlüğü filmindeki Marc karakterini canlandıran Colin Firth'un giydiği markanın ürünlerini giymek bana ayrıca büyük bir zevk verdi :)

The Market Bosphorus'un icini de cıkarken görüntüledim, çok güzel bir mekanda kahvaltımızı ettik.Levon Kordonciyan'a bu güzel kahvaltı etkinliği için,harika hediyeleri içinde ve verdikleri bilgiler icinde çok tesekkur ederim:) 


Biricit'in ceyizinde prensine ait papyonuda var artık:)

6 yorum:

 1. Very cool post!I
  ♥♥♥
  Jeanne
  http://fashionmusingsdiary.com

  YanıtlaSil
 2. ay canım çok tatlı olmuşsun smokinle :-)) yalnız bütün smokinlere bayıldım erkek olsam bayılarak alırdım yani..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cok tesekkurler canım :) kadınlar icinde modelleri bulunuyor sitelerinde gorebilirsin

   Sil
 3. Değişik bir deneyim olmuş Bricit'im.Manzara'ya bayıldım ben.Bu Market Bosphorus'a gitmeli en kısa zamanda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. guzel bir etkinlik oldu canım:) manzara harikaydı gitmediysen bir gun kesinlikle git kahvaltılarıda super:)

   Sil