17 Aralık 2014 Çarşamba

biricit3yasında yaseminkokuluevent ta ki makyajım, saçım ve saç örgüsü denemelerim:)


Biricit3yasında Yaseminkokuluevent ta hem saçlarıma hem de makyajıma çok özen gösterdim, benim icin hayatımdaki en özel günlerimden birisiydi çünkü:) Makyajımda; Essence göz farı, Amvay eyeliner, Eyeko rimel, rujumda ise Türkiye'de bulunuyor mu emin değilim ama Manhattan isimli markayı kullandım. Makyaj bazım; Loreal Magic Blur makyaj bazı, fondotenim M.Asam sihirli fondoten, allığım ise Essence ve Alix Avien allıklardı.


 Makyajımın durusu ise bu sekildeydi:)
Saçlarıma ise kuaförüm önce fön cekti, sonrasında ise googledan epey arastırdığım bir örgü modelini uyguladı, yaparken izledim, aslında evimizde basit bir sekilde kendimizde yapabiliriz. Hem 2014te hemde 2015te de oldukca trend olacak bence saç modelleri. Yan taraftan alıp, saçların arkasına doğru saç örgümü yapan kuaförümün yaptığı örgünün benzerini en yakın arkadasımda denedim.Canım Münüm örgüm sonrası poz vermeyi ihmal etmedi. Topuzlu örgü modeli uyguladım saçlarında, kendisi öyle istedi:))


Saçların yan tarafından baslayıp bant seklinde üst kısma saç örgüsünü uygulamaya calıstım ve en tepede de saç örgüsü ile topuz yaptım, evimizde kolayca uygulayabileceğimiz bu saç örgü modellerini bence denemelisiniz hem kolay hem pratik:)

Saç modelime canım arkadasıma cok tesekkur ederim :)


Biricit; makyaj ve saç denemelerine devam edecek:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder