6 Ocak 2015 Salı

Bebak Acı Badem Sütü Deneyimim


Bebak Acı Badem Sütü'nü gec kesfedip vazgecemeyenlerden birisiyim bende. Oldukca sevdiğim, makyajımı cıkarırken cok pratik bulduğum bu ürünle keske cok onceden tanıssaydım. 

Kullanırken önce calkalıyorsunuz, sonra da bir pamuğa döküp cildinizi kirden, makyaj kalıntılarından nazikce temizliyorsunuz. Cildinize zarar vermeden bütün makyajınızı ve göz makyajınızı da cıkarabiliyorsunuz. Neredeyse bitmek üzere olan bu ürün bitenler yazımda da yer alacak tabii bitenler yazımı bitirirsem, birkaç yazıya böleceğim cunku biten ürünlerim cidden cok biriktiler:))


Bebak Acı Badem Sütü ismi gibi süt kıvamında bir temizleyici. Kokusu da gayet güzel badem kokusunu seviyorsanız bayılacaksınız:) Cildinizi makyajdan temizlerken aynı zamanda da nemlendirilmesini de sağlıyor, her cilt tipi icinde uygun, cildimde herhangi bir yan etkisi de olmadı, cok memnun kaldım, yine kullanacağım ve tavsiye edeceğim ürünlerden. Bebak'ın su an elimde olan baska ürünleri de bulunuyor, denedikten sonra onlarında deneyimlerine blogumda yer vereceğim. 
4 yorum: