12 Ocak 2015 Pazartesi

Mila D'opiz Sanddorn Krem Deneyimim
Lilakutu'nun 3. yıldönümü icin kasım ayında cok hos bir sürpriz gelmişti. Mila D'opiz Swiss Beauty markasının Sanddorn Kremi ile tanısmıstım. Mila D'opiz markası İsviçreli bir marka, dünyada 4 bitki kök hücre teknolojisini ürünlerinde kullanan tek marka özelliğinin yanı sıra hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka ve Kozmetik Oskarı ödüllü ürünleri olan bir kozmetik markası. Benim denediğim kremleri hem gece hem de gündüz kullanımına uygun bir nemlendirme kremiydi. 


Kış aylarında cildimizin daha cok neme ihtiyacı var. Soğuğunda etkisiyle cildimiz iyice kuruyor, nemlenmesi zorlaşıyor. Mila D'opiz Sanddorn krem ile ise cildimin nemlendirmesini gün boyu hissettim. Geceleri uygulayıp uyumama rağmen sabah uyandığımda da nemlendirme etkisi sürdü. Gece bakımında da gündüz bakımında da uygulayabiliyorsunuz. Ben gece bakımında tercih ettim, cildim tarafından hemen emilim sağladı ve yağlı hissi de bırakmadı.

İçeriğinde yüksek ölçüde konsantre vitamin iceren bir krem. Yer iğdesi meyvesi özü, omega yağ asitlerini içeren multivitaminli, otantik bir krem olan Mila D'opiz bağ dokularını güçlendiriyor ve yeni hücre dokularının oluşumunu destekliyor. Sanddorm Krem, normal ve hassas ciltler için de kullanıyor. Sanddorn kremi aynı zamanda hamilelikte vücutta oluşan çatlakları toparlamak veya oluşmasını önlemek içinde kullanabiliyorsunuz. Ben yüzüm icin uyguladım, nemlendirmesini, cildimi toparlamasını cok beğendim. Bu kremin kokusuda gayet güzel cok hosuma gitti, pembeye yakın da bir rengi var :) 


Lilakutu'ya bu güzel armağanları için tesekkür ederim, bu ürünü detaylıca inceleyip satın almak isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.Biricit Mila D'opiz Kremini cok beğendi :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder