29 Kasım 2017 Çarşamba

Sirha İstanbul İzlenimlerim
Yaklaşık on gün önce İstanbul Kongre Center'da düzenlenen Sirha İstanbul'daydım.  Sirha İstanbul; İstanbul Kongre Merkezi'nde yemek sektörünün en kapsamlı buluşmasını gerçekleştirdi.  Otel, restoran ve yiyecek&içecek sektörünün önde gelen markalarının bir arada olduğu Sirha İstanbul'dan renkli görüntülerle sizleri başbaşa bırakıyorum. 


İpek Bulgur markası ile ilk kez tanıştım. Mezopotamya'nin verimli topraklarından Mardin'in yöresel lezzeti İpek Bulgur Türkiye'nin ve dünyanın en büyük üretim tesisine sahip, 1990 yılından beri lezzetli ürünlerini tüketicileri ile buluşturuyor. Yeni serileri çocuklara da hitap ediyor, bulgurun sağlığımıza yararlarını çocuklarımıza da öğretmeliyiz.Gurme212 ise tanıdığım, ürünlerini kullandığım bir markaydı. Sirha İstanbul da gördüğümde hemen standlarına gittim :)
Yeni markalarla da tanıştım Sirha İstanbul'da.

Kahvesever biri olarak kahveye o gün doyduğumu söylebilirim :)


İlginç güzelliklerle de karşılaştım :)

Hayfene'nin bitki çayları çok hoştu:)


Günün en güzel bonusu ise en sevdiğim şefi görmem oldu. Instagramdan da severek takip ettiğim, tariflerini çok beğendiğim Burak Zafer Sırmaçekici'yi gördüm, demek ki iyi bir çocuk olursak şirinleri bile bir gün görebiliriz :)
Başka bir etkinlik yazımda görüşmek üzere, keyifli günler dilerim :)

2 yorum: