23 Mayıs 2014 Cuma

Kadınlar Değişimi Sever‏


KADINLAR DEĞİŞİMİ SEVER 

Şelale Asetonları Yeni Yüzüyle Kadınlarla Buluşuyor 

 Gül suyu ve asetonları ile kadınların günlük bakımlarına yardımcı olan Şelale markası, yenilenen logo ve ambalaj tasarımlarıyla raflarda yerini alıyor. Gliserin miktarı arttırılan besleyici serisi, tırnaklarınızı nemlendirirken, ürün portföyüne eklenen yeni 50 ml çanta boyu, ojenizi her an kolayca temizleme fırsatı sağlıyor. 

Tırnak bakımına önem veren kadınların markası Şelale, artık yeni görünümü ile kadınların güzelliklerine güzellik katacak. Tasarımları tüketicilerin beklentileri doğrultusunda yenilenen Şelale markası, yeni logosu ve ambalaj tasarımlarıyla daha modern, daha enerjik ve daha renkli görünüyor.

Şelale Asetonları Artık Daha Renkli, Daha Canlı Değişime logo ve ambalaj tasarımlarıyla başlanan Şelale asetonları rengarenk kapaklarıyla tüketicinin karşısına çıkıyor. Klasik, asetonsuz, besleyici ve süngerli asetonları ile kadınlara birbirinden farklı seçenekler sunan Şelale, aseton serisine yeni katılan 50 ml besleyici aseton ile, kadınları çantalarında taşıyabilecekleri yepyeni bir ürünle buluşturuyor. 

Tüketicilerin asetondan beklentileri doğrultusunda gliserin miktarı arttırılan besleyici aseton serisi, kadınların tırnaklarını nemlendirirken ojelerinin kolayca temizlenmesini sağlıyor. Bakımlı kadınların vazgeçilmezi Şelale besleyici aseton serisi, mor, pembe ve mavi renkleriyle kadınların beğenisini kazanırken, çilek nilüfer ve leylak kokularıyla da ellerinde hoş bir koku bırakacak.

*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder