24 Mayıs 2014 Cumartesi

OSES Olsa da Yesek‏


OSES OLSA DA YESEK

Türk damak zevkine en uygun lezzetlerden çiğ köfte, OSES’in doyurucu ve sağlıklı özelliğiyle günün her öğününde keyifle tüketiliyor. Adıyaman’a özgü benzersiz formülüyle üretilen etsiz çiğ köfte OSES, damaklarda bıraktığı eşsiz lezzetiyle besleyici bir öğün.

Doyuruculuğuyla günün her saatinde tercih edilen ve fast food zincirinin bir parçası olan çiğ köfte, dürüm ya da marula sarılarak tüketilen sağlıklı ve doyurucu bir öğün. Etsiz çiğ köftenin lider markası OSES, el değmeden ve birinci sınıf malzemelerle bu eşsiz lezzeti sofralarınıza taşıyor.
OSES, çiğ köfte yapımında kullandığı bulgur, kırmızıbiber, ceviz, sarımsak, nar ekşisi ve tüm baharatları birinci sınıf kalite kullanarak sofralara getiriyor. Ayrıca nane, maydanoz gibi yeşillikleri de özenle seçerek tüketicisine sunuyor. Tamamen doğal malzemelerden ve sağlık standartlarına dikkat edilerek üretilen OSES çiğ köfte, lavaştan sosuna kadar tüm üretim sürecini özel denetleme sistemiyle sağlık standartlarına uygun olarak üretiyor. Osman Yaşar’ın Adıyaman’a özgü özel lezzetiyle hazırlanan OSES, doyurucu ve besleyici bir öğün olmasının yanı sıra sindirim sistemini ve bağışıklığı güçlendiriyor.


Lezzetli çiğ köftenin adresi OSES, 60 ilde 600’e yakın şubesiyle hizmet veriyor.

*Basın Bültenidir.

2 yorum:

  1. Olsa da yesek dedirtecek kadar harika görünüyor :)

    YanıtlaSil
  2. evet nefis gorunuyor bencede:) olsaydı yerdim hic saate bakmadan:))

    YanıtlaSil