9 Mayıs 2014 Cuma

Carmina Mineral Compact Blusher Allık


Huncalife'in Carmina markasına ait bu pudram, mineral pigmentleri içeriyor.İçeriğinde; ametist tozu, demir, manganez,bakır, çinko ve silikon hücrenin ihtiyacı olan enerji üretimini destekleyici etkiye sahip. Mineral tonların doğallığı sayesinde, cildimde doğal bir görünüm sağlıyor. Yumuşak bir sürüm elde ediyorum, kapatıcılığı iyi ve cildimde kalın bir tabaka ve ağırlık bırakmıyor. Mineral tozlar mat bir görünüm sağlıyor, cildimde uzun süre kalıcı olan Carmina Mineral Compact Blusher Allığımdan memnunum :) Harika bir allık :)Doğal bir görünümü var, aynalı olması da kullanım rahatlığı sağlıyor. Ayrıca minik fırçası da makyaj çantamda yerini aldı :)Huncalife'a çok tesekkur ederim, Carmina serileri ile beni tanıstırdıkları icin :)
Duruşu, son hali ve bileğimdeki rengi bu sekilde :) (maalesef bir kere yere düşürdüm, fakat bitene kadar inatcıyım kullanacağım :) )

Biricit Huncalife allığından çok memnun:)

6 yorum:

 1. ya ben bu allığı kullanıyordum hatta marka olarak çok seviyordum ama şimdi hiçbir yerde bulamıyorum acaba istanbulda nerelerde satışta olduklarını biliyor musunuz?

  YanıtlaSil
 2. huncalife sitesinde satılıyordur bildiğim kadarıyla

  YanıtlaSil
 3. Paylaşım için teşekkürler canım fotoğraflamana bayıldım diyebilirim :) ürünü muhakkak alıp deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 4. tesekkur ederim bencede kesinlikle deneyin :)

  YanıtlaSil
 5. Tamda ne kadar güzel renk diyecektim ki düşürmene üzüldüm ya çok tatlı bir allık güle güle kullan canım.

  YanıtlaSil
 6. tesekkurler bende uzuldum ama kısmet:)

  YanıtlaSil