10 Mart 2017 Cuma

Gulshendoganla8mart Sponsor Olan MarkalarHerkese güzel bir gün diliyorum :) Bu yazımda sizlere Gulshendoganla8mart  blogger davetine sponsor olan markalardan bahsedeceğim. Mıknatıslı, üzerinde adımın yazdığı bu güzel hediye Porkypumpkin'e ait. Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun yazılı benim kitap ayracı yaptığım güzellik ise; Prenses Organizasyon'a ait. Mekanda gördüğünüz harika masa da Prenses Organizasyon'un eseriydi.
Revox bizlere saçlardaki kalıntılar için şampuan ve saç bakım yağı göndermiş. Sevdiğimiz markalardan olan Revox'un bu ürünlerini de meraktayım.
Lavera ürünlerini duymadıysanız ben daha önce hem göz farlarını hem de el kremlerini denemiştim harika ürünleri var ve organik ürünler.

Otacı meyveli şampuanları ile bizimleydi.Schwarzkopf saç bakımı ürünleri ile bizimleydi.Biota cilt bakımı ürünleri ile bizimleydi, anti-aging ürünlerini meraktayım.Doğadan çok hoş bir sepet hazırlamış bizler için :)Cecile oje ve göz kalemi göndermiş, Cecile'nin ojelerini çok seviyorum:)Dr. Oetker bizlere bu güzellikleri göndermiş. Tarko Kozmetik harika ürünler göndermiş:)Lavera bizlere bir de güzel not yazmış bu arada :))

Hc Hair'in cilt bakımı ürünlerini ilk kez deneyimleyeceğim. Daha önce saç bakım ürünlerini beğenerek kullanan birisi olarak meraktayım.
Beliz Kozmetik'in cici hediyeleri :)


Pantene yeni ürünlerini bizler için göndermiş.

Yves Rocher'in Makademya fındığı içerikli duş jelleri çok güzel kokuyor denemeye başladım.


Kalitesi tartışılmaz olan Amway markası harika ürünler göndermiş.

Selin Kolonyaları birbirinden hoş kolonyalar göndermiş bize.Fenjilyan markası ile ilk kez tanışıyorum, anti-aging ürünlerinin deneyimleri de blogumda yer alacak.


Milk Shake'in miss kokulu ürünleri:)


Essence bizlere harika ürünler göndermiş.


İlk defa tanıştığım L Rouge markasının ürünleri ile ilk kez tanışıyorum. 

Sevgili Gülsen'e ve tüm sponsor olan firmalara, bu güzel etkinlik için çok teşekkür ediyorum :)5 yorum: