20 Mart 2017 Pazartesi

Martiderm Liposomas Serum DeneyimimHerkese iyi bir hafta diliyorum:) Martiderm markası ile ilk kez tanıştım. Martiderm Liposomas Serumun kutusunun içinde 10 adet 2mllik serum ampulu bulunuyor. Yaklaşık 15-20 gün civarında uyguladım. Her ampul 1 gün ya da 2 gün civarında gidiyor.  24 saati geçirmemeye çalıştım kullanırken, 24 saat içinde bir ampulun uygulanması gerekiyor çünkü. Genelde geceleri uyguladım fakat arttığı zamanlarda da sabah ve öğlende de uyguladım. Ampulu kırıp; ürünü aparatına takıp; plastik aparatından süzülerek döküp uyguluyorsunuz. Cildimdeki etkisine gelecek olursam; ilk sürdüğüm anda ciddi bir gerilme hissettim. Uzun süreli etkileri için sürekli uygulamak gerektiğini düşünüyorum fakat ilk izlenim ve sizin de bilginiz olması açısından beğendiğim bir ürün oldu. Günde bir kaç kez ve özellikle yatmadan önce uyguladığım bir üründü. 


Kırışıklıkları önlemeye ve azaltmaya yönelik, sıkılaştırıcı bir ürün. Gerilme sonrasında da nemlendirici özelliği bulunuyor. Yüz ve boyun bölgeme uyguladım.  Cildimdeki etkilerine gelecek olursam; gerginleştirmesini ve cildimi toparlamasını beğendim. 20 gün civarındadır uyguladığım neredeyse 3 haftadır deneyimlediğim bu güzel ürünün markası Martıderm; bir İspanyol markası ben ilk kez tanıştım bu marka ile, ilk kez bir ürünlerini kullandım. Türkiye'de Yonca Kozmetik bu markanın distribitörlüğünü yapıyor. 


Dermokozmetik ve anti-aging etkili ürünleri seven ve kullanan birisi olarak tavsiye edeceğim bir ürün. Bu ürün yağlı ve/veya reaktif ciltlerde (çok hassasiyeti olan) kullanılabiliyor. Tek zorluğu ampulu kırmak cidden zordu, elimi birkaç kez yaraladım:)10 yorum:

 1. ben daha yarısındayım bitireyim hepsini yazacağım canım sevgiler :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bakalım sen beğenecek misin canım meraktayım:)) sevgiler

   Sil
 2. ampül kırmak gerçekten işkence ben de E vitamini ampüllerini kırarken yaralamıştım ellerimi :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en zoru canım bende yaraladım. pratik bir yol kesfettim pecete ile kırıyorum kaza olmuyor:)

   Sil
 3. Bir kaç kutu ile kesin sonuç olabileceğine inanıyorum ben :) Eline sağlık <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence de canım bu tarzda ki ürünlerde uzun süreli kullanım gerekli. teşekkürler :)

   Sil
 4. peçeteyle tutup kırın :) etkili bir ürüne benziyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet elimi kestikten sonra peçeteyle tutmayı keşfettim bende :) etkili bir ürün.

   Sil
 5. Urunu bulamiyorum..Siz nereden almistiniz acaba??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Markadan gelmişti bir blogger davetinde tanıstım. Yonca Kozmetikten alabilirsiniz.

   Sil