21 Mart 2017 Salı

Karanlığın Elli Tonu Filmi Yorumlarım2017 - ABD Tür : Dram , Romantik 
Yönetmen : James Foley 
Oyuncular : Jamie Dornan , Dakota Johnson , Kim Basinger , Eloise Mumford , Tyler Hoechlin 
Senaryo : Niall Leonard 
Yapımcı : Michael De Luca , Dana BrunettiKaranlığın Elli Tonu filmini arkadaşlarımla beraber izledik. Herkesin bildiği gibi; Grinin Elli Tonu filminin devam serisinde yer alan 2. film Karanlığın Elli Tonu.  Grinin Elli Tonu filmi hakkındaki yorumlarımı buradan okuyabilirsiniz.

Serinin ikinci filmi ise; beklediğimin gerçekten üzerinde daha da duygusal romantik bir filmdi. Bay Grey bu sefer aşık oluyor ve  ye geri dönmeye, barışmaya karar veriyor. Fakat gizli sırlar barışmalarına engel mi olacak, aşklarını da daha da mı fazlalaştıracak. 

Jamie Dornan ve Dakota Johnson'un oyunculukları ikisininde gayet başarılıydı. Beğendiğim ve 3. cüsünü de merakla beklediğim bir film. İkinci film ilk filme göre daha romantik öğeler barındırıyor. Pek aşk filmlerini sevmesem de bu film serisi içinde barındırdığı gizem ve gerilim öğeleri ile de merak uyandırıcıydı. Bay Grey'in çocukluğuna indiğimiz bu film de gerçekten de aslında filmin içinde bir dramın olduğunu söylemek yanlış olmaz. Aslında insanları yargılarken de biraz düşünsek, geçmişte ne yaşamış neden bu şekilde davranıyor diye önyargılarımızdan da kurtulmamız gerekli bazı konularda diye düşünüyorum. Bay Grey'in yaşadığı gerçekten bir dram..2 yorum: