16 Haziran 2017 Cuma

Toker Bebe Ürünleri Deneyimim


Herkese güzel bir cuma günü diliyorum. Bugün yazımda yeni tanıştığım bir bebek markası olan Toker Bebe'den bahsedeceğim. Toker Bebe; anne ve bebekler için her türlü ürünü bulabileceğiniz bir anne & bebek marketi.

Anne & hamilelik, araç & gereç, bakım & banyo, bebek bezi & ıslak mendil, güvenlik, bebek odası, beslenme, oyuncak, giyim ile ilgili kategorilerde anne ve bebekler için yer alan ürünleri online olarak müşterilerine sunan Toker Bebe e-toker.com adresinden ürünlerini satıyor. Araç & Gereç kategorisinde bebek arabası, oto koltuğu, park yatak, mama sandalyeleri, ana kucağı, ev tipi ana kucağı, bebek kangurusu, port bebe ve yürüteç ürünleri bulunuyor. Mama sandalyesi kategorisinde yer alan ürünlere bayıldığımı söyleyebilirim, çok pratik ürünlere benziyorlar. Masa sandalyesi yerine tıklayıp görebilirsiniz. Beğendiğim diğer ürünleri arasında Anne Sultanlar Blogger Davetinde kuzenimin kızı için hediye ettikleri bu güzel ürünleri de yer alıyor. 

Minnak Nefes'imizin bu güzel fotoğraflarında giydiği tulum, şapkası ve deniz simidi Toker Bebe'ye ait. Kaliteye öncelikle önem veren Toker Bebe Ankara'da bulunan bir e-ticaret firması. Binlerce Farklı ürünlerle, Çukurambar, Gimart Outlet Avm, Çayyolu, NataVega Avm ve Etlik şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Toker Bebe'de haziran ayı alışverişinizde; her 50 TL  alışverişinize anında 10 TL indirim kampanyaları da bulunuyor.  Sitelerinde bulunan birbirinden kaliteli ürünleri için Toker Bebe'nin sitesini inceleyebilirsiniz. Bu güzel ürünleri ile bizleri tanıştırdıkları için Toker Bebe'ye çok teşekkür ediyorum. 
2 yorum: