21 Haziran 2017 Çarşamba

Çocuk Gelişim Atölyesi'ne ait olan 4+ Yaş için Bambino Eğitim Seti


Herkese harika bir gün diliyorum. Bugün sizlere Çocuk Gelişim Atölyesi'ne ait olan 4+ Yaş için Bambino Eğitim Seti'nden bahsedeceğim. 


Minik yeğenim Hazal 4 yaşına yeni girdiği için,Çocuk Gelişim Atölyesi'ne ait olan 4+ Yaş için Bambino Eğitim Seti ilk eğitim seti oldu. Bambino Yup Eğitim setiyle ilk defa tanıştık, eğitimimizle ilgili ilk öğrenimimiz oldu ama çok da güzel oldu... Çünkü içinde bulunan 10 adet birbirinden farklı eğitim kitabı Hazal'ın daha kolay ve severek öğrenmesine katkıda bulundu.
Çocuk Gelişim Atölyesi'ne ait olan 4+ Yaş için Bambino Eğitim Seti'nin içinde bulunan 10 adet çalışma kitabında;

-resimleri eşleştirelim
-konsantrasyon oyunları 1
-konsantrasyon oyunları 2
-farklı bulma ve eşleştirme
-çiftlikteki hayvanlar
-hayvanat bahçesindeki hayvanlar
-çok iyi bak- renk oyunları
-ilk hesap işlemleri
-zihin açıcı oyunlar 1
-zihin açıcı oyunlar 2
bulunuyor. Set içerisindeki kitapların hepsi Bambino Yup Kontrol kutusu ile uygulanıyor. Çocuk Gelişim Atölyesi'ne ait olan 4+ Yaş için Bambino Eğitim Seti'nde birbirinden değişik eşleştirmeler yapmak ona çok büyük mutluluk kattı. Bambino eğitim seti ile dikkat yoğunlaştırma, yaratıcılık, özgüven kazanma ve düşünerek öğrenmesine yardımcı oldu. İçindeki eşleştirme kartlarını keyifle kitapcıklara bakarak tek başına eşleştirmeye başladı. Çocuk Gelişim Atölyesi'ne ait olan 4+ Yaş için Bambino Eğitim Seti dikkat yoğunlaştırma ve geliştirme, görsel algı ve zeka geliştirme alanlarında Hazal'a yardımcı olan bir set oldu. Çocuk Gelişim Atölyesi'ne bu güzel armağan için çok teşekkür ediyoruz. İlerleyen yaşlarında diğer setlerini de almayı düşünüyoruz. 2 yorum:

  1. Benim 2 numara 4,5 yaşında ve yaz için güzel bir aktivite olabilir bu set..Bu arada G+ ekledim sizi..Sevgiler...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çocuklar için güzel aktiviteler olur bencede. teşekkür ederim bende takibe aldım, sevgiler.

      Sil