3 Haziran 2017 Cumartesi

Zeyland Eşofman TakımıHerkese güzel bir cumartesi günü diliyorum. Bugün sizlere İlknurun Dünyası'nın düzenlediği Anne Sultanlar Blogger davetinde tanıştığım Zeyland markasından bahsedeceğim.


Zeyland harika bir eşofman takımı ile bizi tanıştırdı. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi minik yeğenime çok yakıştı:) Çok beğendik Zeyland'ın bu ürünlerini. Zeyland markası çocuk giyim & bebek giyiminde 46. yılını kutluyor.  Küçük kız çocukları, kız çocukları, küçük erkek çocukları, erkek çocukları, yeni doğan bebekler için giyim ürünleri, aksesuarlar, anne giyim ürünleri ve çocuklar için taraftar ürünlerini Zeyland'da bulabilirsiniz.

ZEYLAND kendine ait lisanslı markaların Çocuk Giyimi Koleksiyonunu oluşturmasında, üretiminde ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Zeynep Giyim ( ZEYLAND ), bebek ve çocuk giyim alanında 1970 yılından bugüne, fiyat ve kalite arasındaki doğru ilişkiye daima büyük önem göstererek üretim ortaklarını ve satış ağını dikkatlice seçmiş ve bundan sonra da seçmeye de devam edecektir. Zeynep Giyim kendi kuruluşu ZEYLAND mağazalarıyla yıllardır kalitesinden ödün vermeden, çizdiği yolda istikrarlı yürümekte, kaybolmayan dinamizmiyle, heyecanıyla, yenilik ve atılımlarına iç pazarda güçlenerek ve mağaza sayısını arttırarak devam etmeyi hedeflemektedir. 

Ekoteks 100 belgesi standartlarına uygun çevre koruma koşulları çerçevesinde Zeynep Giyim San. Ve Tic. A.Ş olarak kendine ait lisanslı markaların 0-12 yaş arası bebek ve çocuk Giyimi Koleksiyonunun oluşturmuş ve bunların üretim ve dağıtımında uzmanlaşarak şu andaki konumuna yerleşmiştir. Zeynep Giyim kendi koleksiyonunu ve lisanlı olanları Türkiye’de 200’den fazla multi marka mağazalarda, kendisinin olan yaklaşık 2000 m2’lik 3 fabrika mağazasında ve 15 tek marka Zeyland mağazalarında dağıtmaktadır. Türkiyedeki Ana Merkezi Güneşli’dir. (Atatürk Hava Limanı’na 10 dakika uzaklıkta) Zeynep Giyim 350 çalışanını 4 farklı bölümde istihdam etmektedir. Zeyland'ın sitesinde yaptığınız alışverişlerde 75 TL üzerine kargo ücretsiz. Kaliteli ürünlerini çocuklarınız için sitelerinden alabilirsiniz.
'Nesillerdir birlikte yürüyoruz' sloganına sahip; Zeyland'a bu güzel ürünleri ile bizi tanıştırdıkları için çok teşekkür ediyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder