22 Ağustos 2020 Cumartesi

DrXdion Derma Kozmetik Losyonları Deneyimim

 


Herkese mutlu ve sağlıklı hafta sonları dilerim. DrXdion cilt bakımı ürünlerini yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Deneyimime blogumda da yer vermek istedim. DrXdion cilt bakım ürünlerinin üç tanesini denedim, vücut losyonları, ayak losyonları ve el losyonlarını uyguluyorum. DrXdion cilt bakım ürünleri derma kozmetik ürünler. 

DrXdion Derma Kozmetik El Kremi içeriğinde; Koenzim Q10 Hyalünorik Asit, Çay Ağacı Yağı, At Kestanesi, Sarı Kantoron Papatya Zeytin Çiçeği, Üvez Ağacı Bitki Meyvesi ve Penthenol içeriyor. Hem ellerin bakımlı olup güzelleşmesini sağlıyor hemde eldeki çatlakların ve lekelerinde yok olmasına da yardımcı oluyor. Sedef, egzama, derideki ve tırnak mantarını yok etmede ve tekrar oluşumlarını da engellemede yardımcı olan bir ürün. Bende ki etkilerine gelecek olursam; nemlendirme etkisini çok beğendim. Temiz ellerime az miktarda uygulayıp kullanıyorum. Hem nemlendirme hem de ellerimin gerilmesini de önleyen bir el kremi. Kokusu da çok güzel.
DrXdion Derma Kozmetik Vücut Losyonu içeriğinde; Koenzim Q10, Collagen, Hyarolonik Asit, At Kestanesi, Aynı Sefa Çiçeği, Zeytin Çiçeği ve Su Yosunu içeriyor. DrXdion Derma Kozmetik ürünleri bitkisel içerikliler. Temiz vücuduma genelde duştan sonra uyguluyorum. Yüksek bir şekilde nemlendirme etkisine sahip olan bu losyonu, kollarıma, bacak ve karın bölgelerime uyguluyorum.  Ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesinde, selülitlerin yok olmasında, bölgesel yağ yakımının hızlanmasında, vücutta oluşan lekelerin yok olmasında, vücut ağrılarının giderilmesinde ve daha sağlıklı bir vücut yapısına kavuşmanızı uzun vadede etkileyen bir vücut losyonu. Bendeki etkilerine gelecek olursam; nemlendirme etkisine bayıldım aynı zamanda vücudumu toparlamasını sevdim. Cilt derisini oldukça kısa sürede nemlendirip, rahatlatıyor. Pompalı şişesi de kullanım rahatlığı sağlıyor.


DrXdion Derma Kozmetik Ayak Kremi içeriğinde; koenzim Q10 ana etken maddesi,Civan perçemi,İnci nanesi,Çay ağacı yağı,At kestanesi,Limon Çiceği,Hint yağı ve karnitin etken maddeleri kullanılarak 2 yıl boyunca tüm ARGE çalışmaları yapılmış bir ürün. Ayakların bakımını yaparken, bakterilerin yok olmasınıda,sedef, egzama ve mantar türü deri hastalıklarının da tedavisinde yardımcı oluyor. Ayaklarımı pamuk gibi yaptı çok beğendim, her gece yatmadan uyguluyorum. Ben cilt bakımı ürünlerini kullanırken öncelikle içeriklerini inceliyorum. DrXdion Derma Kozmetik ürünlerinin içerikleri bitkilerle yapılmış. Doğanın şifasını kozmetikte kullanmaları çok iyi. Eğer bu markanın ürünlerini denemediyseniz mutlaka sitelerine bakmalısınız. Bu ürünlerinin dışında farklı ürünleri de bulunuyor. Başka bir deneyim yazımda görüşmek üzere.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder