8 Kasım 2013 Cuma

İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm: Sandex


Karşınızda uzun süren laboratuar çalışmaları sonucu titizlikle hazırlanmış Sandex’in yep yeni formülü.

Tüylerden kurtulmak için şimdiye kadar denediğiniz onlarca yöntemi unutun. Siz de kalıcı ve en ekonomik şekilde tüylerden kurtaran fomülle tanışın.

İstenmeyen tüylerden yalnızca 3 seansta kurtulup, özlediğiniz pürüzsüz cilde kavuşmak artık mümkün. Sandex’in iki yeni muhteşem formülü sayesinde tüylerinizden kurtulup pürüzsüz bir cilde kavuşacaksınız.

Size 150 ml Sandex Tüy Dökücü Krem ve 100 ml Tüy azaltıcı krem olmak üzere iki muhteşem ürünü bir arada sunuyoruz.

Sandex Tüy Dökücü Krem

Sandex tüy dökücü kremi tüylerinizin üzerini kaplayacak şekilde sürün, 5-6 dakika bekledikten sonra bir lif yada sünger yardımıyla hafifçe bastırarak temizleyin. İşte hepsi bu kadar!
Sandex Tüy Azaltıcı Krem

Tüylerden arındırılmış bölgeye Sandex tüy azaltıcı kremi masaj yaparak uygulayınız ve tüyleriniz yeniden çıkana kadar bu işlemi tekrarlayın.

Kadın Erkek Herkes İçin
Sandex seti kadın erkek herkes kullanabilir ve özlediği pürüzsüz cilde kısa zamanda kavuşabilir.

Tüyler özellikle kadınlarda yaz kış güzel görünmenin önündeki en büyük engeldir. Tüylerden kurtulma operasyonları bize hem zaman kaybettirir, hemde çoğu kez acılı sıkıntılı süreçlerdir. Özellikle bacak kısımlarındaki tüyleri sürekli almak kadınlar için ağır bir külfettir.

Erkeklerde ise özellikle yaz aylarında omuz, sırt ve göğüs bölgelerinde bulunan kalın tüyler hem kötü bir görünüme kavuşturur, hem de sıcak yaz günlerinde aşırı terlemeye sebep olur.

Tüylerden kurtulup pürüzsüz ve zarif bir cilde kavuşmak herkesin ortak derdi.

*Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder