21 Kasım 2013 Perşembe

EEOSE ile Doğal ve Dolgun Kaşlar…EEOSE ile Doğal ve Dolgun Kaşlar…


EEOSE İle Kalın Kaşlara Sahip Olmak Çok Kolay…


ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu sadece uzun ve güçlü kirpikler için değil, istediğiniz tarzda kaşlara sahip olmanız için de çok etkili… Doğal, kalın ve dolgun kaşlar için 6 hafta boyunca düzenli olarak EEOSE kullanmanız yeterli…
Şüphesiz kirpikler kadar kaşlar da bakışlarımıza anlam katıyor. Kullandığınız kaş şekli ile daha sert ya da daha çekici bir ifadeye bürünebiliyoruz. Kaşlarımız bazen doğuştan bazen de yanlış alındığından seyrekleşip, küsebiliyor. EEOSE Kaş ve Kirpik Serumu da tam bu noktada devreye giriyor. 2. haftanın sonunda gözle görülür bir etki göstermeye başlayan serum ile kaşlarınızı gürleştirip istediğiniz şekli verebilirsiniz.
Fransız Dermscan Laboratuarları’nda yapılan son klinik çalışmalarda etkinliği bir kez daha kanıtlanan EEOSE ile son yılların en moda kaş şekli olan kalın kaş modeline kolayca sahip olabilirsiniz.
EEOSE Kaş ve Kirpik Serumu tüm eczanelerde…

Uzun ve Doğal Kirpikler İçin…

EEOSE KAŞ VE KİRPİK BAKIM SERUMU…
Uzun ve doğal kirpiklere sahip olmanın sırrı çözüldü… Fransız Dermscan Laboratuarları’nda yapılan son klinik çalışmalarda etkinliği bir kez daha kanıtlanan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Bakım Serumu kendi doğal kirpiklerinizi hem güçlendiriyor hem de uzamasını sağlıyor.
Etkinliği ve güvenirliliği 5 ayrı klinik çalışma ile kanıtlanan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2. haftanın sonunda gözle görülür bir etki sağlıyor. 6. haftanın sonunda tam olarak sonuç alınan serum ile yıllardır beklediğiniz mucizeyi gerçeğe dönüşüyor.
Günde sadece bir kez sıvı bir eyeliner gibi sürülen ÉEOSE serum, kirpik köklerine etki ederek 3’lü bir etki gösteriyor. ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıp kirpikleri gürleştirmeye yardımcı oluyor.
Son olarak Fransız Dermscan Laboratuarları’nda etkinliği kanıtlanan ÉEOSE, 2. haftanın sonunda kullanıcıların %68’inin kirpiklerinde uzama ve güçlenme sağladı. Kullanıcıların %95’i daha esnek ve %91’i dökülmeye karşı daha dirençli ve güçlü kirpiklere sahip olduklarını dile getirdi.
Etkileyici bakışlara sahip olmak için siz de hemen bir ÉEOSE alın…
Ürünün fiyatı 93 TL…


*Basın Bültenidir.

4 yorum:

 1. Biricitim döndüm buralara kozmetik bilgilendirmelerinin de takipçisi olayım bu ara ihtiyacım var.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hosgeldin canım artık takip edersin yazılarımı, bilgilendirmelerimi :) gorusuruz canım hayırdır yoksa sevgilisel bir durumlar mı:))

   Sil
  2. Yok canım biraz değişiklik istiyorum da ondan .Yoksa durumlar aynı bildiğin gibi.:)

   Sil
  3. tamam beni takipte kal değiştiricem seni:))

   Sil